Понеділок, 24.06.2024
Навчання на Старобільщині
Мы рады приветствовать вас на нашем сайте (https://ad.admitad.com/g/apbquwoviz1419910650fbdf0436a5/)
Основне меню сайту
Авторизація
Погода
Полезная информация
Rozetka UA
Отримати бонус

Ви можете отримати WMR-бонус в розмірі 0,01-0,10 WMR на свій гаманець 1 раз на добу

Гаманець
Код Защитный код

Бонус надається сервісом www.wmcasher.ru

Обмен WebMoney
  Отдадите:  
  Получите:  
мониторинг обменников
Цікаві речі
Блок корисних посилань
Головна » Дошка оголошень (2)

Оголошення [2]

Наша компанія комплектує в освітніх установах та закладах професійної освіти (школах, гімназіях, коледжах, професійно-технічних училищах, технікумах, ВУЗах) посібниками, шкільним обладнанням, демонстраційним і лабораторним обладнанням для професійної освіти кабінет фізики, кабінет хімії, кабінет біології, кабінет математики , кабінет географії, кабінет історії, кабінет літератури, кабінет праці, кабінет технології, лінгафонний кабінет, кабінети професійного навчання.
Оголошення | Переглядів: 453 | Дата: 13.01.2013 | Коментарі (0)
З 11 по 15 жовтня 2010 року компанія "Літер" проводить перший із серії безкоштовних тренінгів із підготовки вчителів за програмою "Майстер-тренер інтерактивних технологій SMART"

Інтерактивний навчальний комплекс SMART завойовує популярність серед вчителів і стає незамінним інструментом ефективного навчання. Вже сьогодні у школах м. Києва встановлено майже 2 тис. таких комплектів.

Проте, ефективність їх використання на уроках залежить не тільки від можливостей програмного забезпечення, але і багато в чому від уміння й готовності учителів використовувати нові засоби навчання.

Саме тому компанія "Літер" проводить серію безкоштовних тренінгів для самих ініціативних викладачів, які постійно використовують інтерактивні технології SMART у своїй педагогічній діяльності.

"Майстер-тренер інтерактивних технологій SMART" дає корисні практичні навички, як для використання, так і для подальшого самостійного навчання інших викладачів роботі з інтерактивними продуктами SMART.

У рамках даного тренінгу, який проводиться з 11 по 15 жовтня в київському міському педагогічному університеті ім. Б. Д. Грінченка, буде детально розглянуто програмне забезпечення Smart: Notebook, Response, Sync, Notebook Math, а також проведена сертифікація учасників.

За матеріалами: Освіта.ua

Оголошення | Переглядів: 1000 | Дата: 12.10.2010 | Коментарі (0)

Розділи
Оголошення [2]
Полезная информация
Rozetka UA
Баннер
Наше опитування
Яка книга краща: паперова чи електронна
Всього відповідей: 147
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Корисні посилання
Молодой сайт старобельской братвы
Валюта
Курсы валют Курсы валют Курсы валют
Українська реклама
Реклама на сайті
Copyright Anton Morgunov © 2024

Використовуються технології uCoz

Анализ сайта osvita-stb.at.ua каталог сайтів Каталог україномовних сайтів Раскрутка сайта, Оптимизация сайта, Продвижение сайта, Реклама! Наука и образование :: Абитуриент Анализ интернет сайта