Субота, 20.04.2019
Навчання на Старобільщині
Вітаємо Вас на нашому сайті
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Родина » Новини » У Раді пропонують платити батькам
У Раді пропонують платити батькам
ahatojii4Дата: Понеділок, 31.05.2010, 16:01 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 24
Репутація: 32767
Статус: Offline
Народний депутат Олександр Фельдман зареєстрував законопроект "Про подолання черг до дитячих дошкільних освітніх установ"

Про це повідомляє прес-служба депутата.

Фельдман пропонує заборонити приватизацію, перепрофілювання і нецільове використання (у тому числі і здачу в оренду) державних і комунальних дошкільних навчальних установ без отримання на те згоди з боку територіальної громади за результатами місцевого референдуму.

Також, законопроектом пропонується встановити щомісячну грошову компенсацію батькам, чия дитина не забезпечена дошкільною освітою (стоїть в черзі в дитячий садок) в розмірі, що дорівнює витратам на утримання однієї дитини в дошкільному навчальному закладі.

У повідомленні прес-служби наголошується, що сьогодні, згідно зі статистикою, дошкільною освітою в Україні охоплено тільки 56% дітей. У США і країнах ЄС цей показник становить 98-99%.

Якщо в 1995 році в Україні діяло 21 400 дитячих садків із загальною кількістю місць – 2 млн 14 тис., то в 2009 році – 14 400 дитячих садків і 1 млн 121 тис. місць. Надалі, вважає депутат, якщо не зайнятися вирішенням цієї проблеми, то ситуація із забезпеченням дитячими садками тільки погіршуватиметься, оскільки показники народжуваності в Україні збільшуються, а кількість місць в дошкільних дитячих установах скорочується – сказано в пояснювальній записці до законопроекту.

За словами Фельдмана, для вирішення проблеми черг в дитячі садки необхідно також боротися з непрозорим формуванням черговості та пов’язаними з цим зловживаннями, а також активно стимулювати розвиток мережі приватних дошкільних установ, як це прийнято у всьому цивілізованому світі.

 
Форум » Родина » Новини » У Раді пропонують платити батькам
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright Anton Morgunov © 2019

Використовуються технології uCoz

Каталог україномовних сайтів каталог сайтів Каталог україномовних сайтів Раскрутка сайта, Оптимизация сайта, Продвижение сайта, Реклама! Наука и образование :: Абитуриент Анализ интернет сайта